Biežāk uzdotie jautājumi

Ja neatrodi atbildi uz savu jautājumu šeit, lūdzu sazinies ar mums pa tālr. +371 20016556, e-pastu info@anata.lv vai aizpildi formu šeit

Jautājumi un atbildes

Jā, pie izrakstīšanās jāizvēlas Saņemt pasūtījumu birojā Jaunmārupē. Biroja adrese ir Jāunmārupe, Mazcenu aleja 6B. Mēs ar Jums sazināsiemies, lai vienotos par saņemšanas laiku. Viesbiežāk saņemšana ir iespējama tajā pašā dienā.

Lai uzzinātu citus interesējošos jautājumus par pasūtījumu saņemšanu birojā un par konkrētu preču pieejamību saņemšanai tajā pašā dienā, lūdzam sazināties ar mums:

Tālrunis: +37120016556

E-pasts: info@anata.lv

Minimālās pasūtījuma summas nav bet pasūtījumiem, kuru vērtība pārsniedz 35 €, ir bezmaksas piegāde uz DPD un Omniva pakomātiem!

Pēc pasūtījuma veikšanas paka tiks izsūtīta 1-3 darba dienu laikā un to varēs saņemt 1-4 darba dienu laikā.

Visbiežāk pasūtījumi tiek izsūtīti nākamajā darba dienā pēc pasūtījuma veikšanas un pircējs to saņem 3.dienā pēc pasūtījuma veikšanas.

Bieži pasūtījumi tiek nosūtīti tajā pašā dienā, kad tiek veikts pasūtījums.

Retāk pasūtījuma piegāde var aizņemt 4 darba dienas.

Ja vēlies noskaidrot konkrēti sava pasūtījuma vai interesējošo preču paredzamo piegādes laiku, lūdzam sazināties ar mums:

Tālrunis: +37120016556

E-pasts: info@anata.lv

Jā, vari saņemt bezmaksas piegādi uz Omniva vai DPD pakomātu, ja pasūtījuma vērtība pārsniedz 35 €. Bezmaksas piegāde ar kurjeru pieejama, ja pasūtījuma vērtība pārsniedz 60 €.

Piegādes izmaksu nebūs arī ja izvēlēsies saņemt pasūtījumu ANATA.LV birojā Jaunmārupē.

Piedāvājam saņemt pasūtījumus Omniva un DPD pakomātos, ar DPD kurjeru adresē, vai saņemt pasūtījumu ANATA.LV birojā Jaunmārupē.

Nē, iepirkšanās ANATA.LV ir bez reģistrēšanās.

Mēs pieņemam lielāko daļu kredītkaršu, maksājumus ar internetbankas starpniecību kā arī Apple pay maksājumus. Lai veiktu maksājumu, norēķināšanās laikā vienkārši izvēlies ērtāko maksājuma veidu.

Arī gadījumā, ja vēlies saņemt pasūtījumu uz vietas birojā, apmaksa jāveic mājas lapā veicot pasūtījumu.

Vairumā gadījumu mēs varam pieņemt adreses izmaiņas 24 stundu laikā pēc pasūtījuma veikšanas vai līdz preces nosūtīšanai.

Ja saprotat, ka adrese ir jāmaina, lūdzu, sazinieties ar mums:

Tālrunis: +37120016556

E-pasts: info@anata.lv